Натяжні стелі: швидко і вигідно

Натяжні стелі: швидко і вигідно

Сучасні технології та матеріали дозволяють зробити простішими ті види ремонту, які ще в нещодавньому минулому визнавалися важкими і потребували багато часу. Наприклад, виконання ремонту стелі. Створення рівної стелі вимагало виконання багатьох етапів вирівнювання і підготовки чорнової поверхні. І все одно часто стеля залишалася покритою плямами і перепадами. Усунути такі недоліки допомагає використання натяжної стелі. Компанія Velum виконує монтаж натяжної стелі в Дніпрі за максимально доступною ціною.

Особливості дизайну натяжних стель

Такий варіант обробки поверхні стелі в приміщеннях виконується з якісних матеріалів. Як правило, використовується плівка ПВХ. Також при виконанні можуть застосовуватися тканинні конструкції. Особливістю тканинних варіантів обробки стає відсутність швів і стиків.

Варіанти з ПВХ

Стельові покриття з ПВХ (вінілової плівки) виробляються за індивідуальними вимірами. При їх виготолвенні полівінілхлорид зварюється на ТВЧ-верстатах. Ширина полотен варіюється від 1 до 5 метрів. Готове полотно при виконанні монтажу розтягується на попередньо зібраному профілі. Перед натягуванням на профіль ПВХ воно нагрівається до 70 градусів. Плівка при цьому розм’якшується і приймає будь-яку потрібну форму.

До недоліків відноситься низька ступінь морозостійкості. З огляду на використання конструкцій в опалювальних приміщеннях такий недолік складно вважати суттєвим. При установці на поверхні значної площі полотна з’єднуються між собою, тож з’являється майже непомітний шов.

Натяжні стелі: швидко і вигідно

Тканинні стельові покриття

Оздоблення поверхні стелі за допомогою тканини дає можливість створювати гладку поверхню фактично будь-якої площі. Надійність використання забезпечує виготовлення поверхні з полотна, в яке включається трикотажна нитка. Полотно для підвищення надійності просочується сумішшю поліуретану.

Представлені в асортименті варіанти обробки виконуються в різних колірних рішеннях:

  • однотонні глянцеві;
  • однотонні матові;
  • з малюнком;
  • комбіновані з декількох типів малюнків і візерунків.

Застосування в обробці натяжної стелі дозволяє створювати унікальний тип декору. Вибір натяжної стелі може по типу декору і малюнка повторювати загальну стилістику приміщення або вносити нові оригінальні елементи.

About Post Author

Добавить комментарий