Крипто шахи: монетизуй інтелект

Крипто шахи: монетизуй інтелект

Незважаючи на те, що сьогодні у людства є безліч розваг, шахи залишаються однією з найулюбленіших ігор. У неї грають по всьому світу люди різного віку та соціального статусу.

Але гра в шахи може принести не тільки моральне задоволення, а ще й гроші. На даний момент є нова розробка – це крипто шахи, підготовлені розробниками з українського крипто проекту Chess Polygon. Відмінна риса цієї гри — можливість монетизувати свій інтелект.

Навіщо були створені крипто шахи?

Основне призначення шахів такого типу від компанії Chess Polygon – це підвищення рівня популярності цієї гри. Завдяки тому, що можна отримати певний прибуток, цією грою починають захоплюватися молоді гравці.

Серед додаткових особливостей, які мають play to earn шахи, можна відзначити кілька додаткових.

  1. За допомогою крипто-шахів можна більшості користувачів істотно розширити індивідуальне ігрове поле. Все тому, що така гра поєднує в собі не тільки інтелектуальне проведення часу, але й можливість отримання прибутку.
  2. Перемога у грі дає можливість отримати певну кількість криптовалюти.

Відмінні риси крипто шахів

Освоїти цей вид гри може практично кожна людина. Обумовлено це тим, що механіка гри стандартна, правила такі самі. Тобто, якщо ви вже знайомі із класичними шахами, то нічого нового вивчати не доведеться. Розробники із Chess Polygon не вводили нові правила. Єдине, що було зроблено – це впровадження ефективних та сучасних технологій.

Крипто шахи: монетизуй інтелект

Перед тим, як грати в шахи та заробляти криптовалюту, слід ознайомитися із доступними режимами.

  1. Майнінг. У цьому варіанті варто зробити вибір на користь певного токена. Противники вибираються випадковим чином.
  2. Челлендж. Відмінна риса даного режиму у тому, що суперника людина вибирає власними силами. Тому можна зупинитися на знайомому або ж на будь-якій людині, яка зацікавить.
  3. Інвестор. І тут необхідно попередньо зібрати команду. Надалі можна буде отримувати частину прибутку, який заробляє кожен член команди. Причому самостійно у своїй команді грати необов’язково.
  4. Оглядач. Цей режим передбачає вивчення процесу гри, у якій беруть участь інші учасники.
  5. Практичний режим. Цей режим привабливий тим, що дозволяє потренуватися, попрактикуватися. І тому необхідно вирішувати певні тактичні завдання.

Ще одна відмінна риса крипто шахів, які розроблені компанією Chess Polygon, це можливість взяти участь у турнірі. Це принесе не тільки моральне задоволення від власного інтелекту, але й значні виграші.

Щоб дізнатися більше про крипто шахи, можна переглянути сторінки Chess Polygon у соціальних мережах: Twitter — https://twitter.com/ChessPolygon, Telegram канал — https://t.me/chesspolygon, Телеграм група — https://t.me/chesspolygon_ua.

Добавить комментарий