Кремль оголосив про зустріч Путіна та Лукашенка

Кремль оголосив про зустріч Путіна та Лукашенка

Володимир Путін та Олександр Лукашенко проведуть «ґрунтовну бесіду», зазначив Дмитро Пєсков.

Президент країни-агресора Володимир Путін зустрінеться з формальним лідером Білорусі Олександром Лукашенком у підмосковній резиденції Ново-Огарьово у п’ятницю, 17 лютого. Про це у четвер повідомили спікер Кремля Дмитро Пєсков та білоруські ЗМІ.

«Що стосується підготовки до зустрічі завтра двох «президентів», Путіна та Лукашенка, так, я можу підтвердити: така зустріч готується. Вона триватиме в Ново-Огарьово, це буде ґрунтовна бесіда. Початок цієї бесіди камери зможуть зняти, якийсь перший обмін фразами традиційно буде доступним», — сказав представник Кремля.

Лукашенко також підтвердив, що зустріч відбудеться 17 лютого, та розповів про основні теми, які обговорюватимуться.

«Ми питання безпеки, оборони обговорюватимемо. Але головне (я вже казав, що ми десь у квітні-травні готуємо засідання Вищої державної ради) — обговоримо питання і економічного, і військового, і політичного характеру, які обговорюватимуть на Вищій державній раді», — заявив він.

Також планується обговорення питань спільного військового угруповання у Білорусі.

«Якщо ми вийдемо на питання нашого спільного угруповання в Білорусі, звісно, будемо і це обговорювати», — додав Лукашенко.

Він також сказав, що російські військові перебувають у Білорусі нібито не для того, щоби нападати на сусідню Україну. За його версією, росіяни «проходять бойове злагодження з білоруськими військовослужбовцями, щоб бути готовими разом у разі потреби відбивати агресію проти Білорусі».

Добавить комментарий