Завершено досудове розслідування щодо гауляйтера Запоріжжя — ОГП

Завершено досудове розслідування щодо гауляйтера Запоріжжя - ОГП

«Губернатор» окупованої частини Запоріжжя постане перед судом за свої злочини, зазначає Офіс генпрокурора.

Досудове розслідування щодо квазігубернатора Запорізької області Євгена Балицького завершено. Зрадника судитимуть за посягання на територіальну цілісність України та колабораціонізм. Про це повідомляє Офіс Генпрокуратури у середу, 1 березня.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну колишній депутат за своєю ініціативою розпочав співпрацю з ворогом. На пропозицію окупантів він очолив так звану «військово-цивільну адміністрацію Запорізької області».

З серпня 2022 року псевдогубернатор розпочав активну підготовку незаконного референдуму про так званий «вихід Запорізької області зі складу України та її входження до складу РФ».

Після фейкового «волевиявлення» він звернувся до глави Кремля Володимира Путіна з пропозицією про «прийняття Запорізької області до складу РФ як нового суб’єкта».

30 вересня 2022 року на «урочистому» заході у Кремлі Балицький підписав незаконний договір про «приєднання території Запорізької області до Росії».

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури суду було направлено обвинувальний акт щодо одного з організаторів фейкового приєднання Запорізької області до РФ.

Йому інкриміноване звинувачення за статтями Колабораційна діяльність, Зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, вчинену за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1, ч. 2 ст. 110 ККУ).

Нагадаємо, радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко заявив, що гауляйтера тимчасово окупованого Маріуполя, члена забороненої партії ОПЗЖ Костянтина Іващенка було вбито. Причина загибелі колаборанта – «зачистка» з боку ФСБ.

Добавить комментарий