Кулеба провів переговори з Блінкеном

Кулеба провів переговори з Блінкеном

Наступне велике зобов’язання — забезпечити притягнення до відповідальності російського керівництва, пояснив глава МЗС.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонні переговори із державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Про це український міністр написав у Twitter у п’ятницю, 3 березня.

За словами Кулеби, глава Держдепу поінформував його про свої дискусії на зустрічі міністрів закордонних справ країн G20 у Нью-Делі напередодні.

«Я детально зупинився на наших подальших кроках щодо створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії проти України: наше наступне велике зобов’язання — забезпечити притягнення до відповідальності російського керівництва. Скоординовані зусилля є ключовими», — зазначив Кулеба.

Напередодні стало відомо, що у кулуарах міністерської зустрічі G20 Блінкен провів розмову з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим. Ця зустріч для них стала першою із січня 2022 року.

При цьому російські ЗМІ повідомили, що Блінкен та Лавров навіть не проводили зустріч, а говорили на ходу. На прес-конференції глави МЗС РФ, яка відбулася після зустрічі G20, не було жодної згадки про розмову з Блінкеном.

Також повідомлялося, що міністри закордонних справ країн G20 не змогли погодити спільну підсумкову декларацію через суперечку про війну в Україні.

Добавить комментарий