ЗСУ спростували інформацію про постачання Patriot

ЗСУ спростували інформацію про постачання Patriot

Українці дізнаються про отримання Patriot, коли командувач Повітряних сил Микола Олещук протестує систему за кермом, зазначив Юрій Ігнат.

Українська армія поки що не отримала американські зенітні комплекси Patriot. Про це сказав спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, повідомляє РБК-Україна у вівторок, 7 березня.

«Безумовно, Patriot буде в Україні, рішення прийняте, люди навчаються. Очікуємо найближчим часом. Справді, воно буде, відбудеться», — сказав він.

Ігнат запевнив, що українці дізнаються про отримання Patriot, коли командувач Повітряних сил Микола Олещук протестує систему за кермом, як це було із ЗРК IRIS-T, або коли Повітряні сили повідомлять про перший російський літак, який збила ППО.

«Patriot здатний збивати цілі на відстані до 150 км, аеродинамічні цілі. Балістика менше — 40 км. Тому наберемося терпіння і чекатимемо, коли ця техніка буде справді вже в Україні», — додав він.

Раніше у вівторок міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв’ю іспанському виданню заявив, що Україна вже отримала ППО Patriot.

При цьому Міноборони Польщі в інформаційному запиті спростувало цю інформацію, повідомляє Укрінформ. Там повідомили, що Блащак зазначив, що завдяки зусиллям Польщі було ухвалено рішення про передачу Patriot Україні, а твердження про отримання комплексів може бути пов’язане з помилкою під час перекладу.

Як відомо, Україна має отримати комплекси Patriot від США, Німеччини та Нідерландів. В Офісі президента повідомляли терміни отримання цих систем.

Добавить комментарий